22-23 грудня 2020 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія).

     14-15 грудня викладачі кафедри взяли участь у тренінгу "Робота із електронною системою Moodle". Moodle (Modular Object Oriented Distance Learning Environment) – система програмних продуктів CLMS (Content Learning Management System), дистрибутив якої вільно розповсюджується за принципами ліцензії Open Source. Використовуючи дану систему можна створювати електронні навчальні курси та проводити як аудиторне навчання, так і навчання на відстані (заочне/дистанційне).

20 листопада 2020 р. в рамках проведення Дня кафедри екології, географії та туризму у науковій бібліотеці РДГУ відбулась презентація навчальної та наукової літератури з наукового профілю кафедри для студентів І курсу. На зустрічі були присутні професорсько-викладацький склад кафедри, студенти та працівники бібліотеки.

Студентів познайомили з роботами викладачів кафедри, представили новинки надходження літератури, періодичними виданнями. Змістовним був також відеофільм про роботу бібліотеки РДГУ.

15 листопада 2020 року студенти та викладачі кафедри екології, географії та туризму взяли участь у вебінарі «Запобігання плагіату в студентській і науковій роботі, практичні приклади та поради». Під час вебінару мали можливість задати питання, що стосуються особливостей перевірки робіт за системою StrikePlagiarism.com, що діє в РДГУ. Запис вебінару можна переглянути за посиланням https://youtu.be/-7gaDKF-E2g

Back to top