Надрукувати
Перегляди: 775

До уваги випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів,
талановитих творчих молодих людей,
які планують здобути якісну професійну освіту

З метою розвитку освітнього, інноваційного, професійного потенціалу країни, пошуку та підтримки обдарованих дітей і створення умов для розвитку їх інтелектуальних здібностей, якомога ширшого залучення учнівської молоді до професійно-орієнтованого навчання
Рівненський державний гуманітарний університет
проводить
Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до РДГУ в 2018 році:

Регламент олімпіади:

  1. До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
  2. Реєстрація учасників Олімпіади проводиться через на сайт olimp.rshu.edu.ua до 21 квітня 2018 року.
  3. Олімпіада проводяться у два тури – дистанційний та очний.
  4. Перший дистанційний тур проводиться 21 квітня 2018 року через Інтернет. Учасники ознайомлюються із завданнями, розміщеними на сайті olimp.rshu.edu.ua, та розв’язують їх. Надсилання розв’язків та їх перевірка може здійснюватися або автоматично в режимі реального часу, або відразу після завершення змагання. В останньому випадку результати мають бути опубліковані протягом чотирьох годин.
  5. Другий очний тур проходить 5 травня 2018 року безпосередньо в університеті. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% максимальної суми балів в першому турі. Перевірка розв’язків здійснюється відразу після завершення змагання. Результати мають бути опубліковані протягом чотирьох годин.

Учасникам другого туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання одного з предметів в процесі розрахунку конкурсного бала при вступі до РДГУ на відповідну спеціальність у тому самому календарному році. Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90% максимальної суми балів у другому турі. Кількість додаткових балів визначається журі за результатами змагання і не може перевищувати 20.

Хочете навчатися у нас?

Ставте пріоритет "1" у своєму кабінеті вступника на нашій спеціальності!